World CupWit Rusland Minsk van 15-11-2019 tot 17-11-2019 

head to head (met dank aan Colly)

Hieronder staan alle deelnemende teams van IJsmeester. Standaard worden ze vergeleken met de nummer 1 van het klassement. Klik op een team om de andere teams te vergelijken met dat team.

legenda
Schaats(t)er zit ook in team waarmee vergeleken wordt.
Schaats(t)er is uit het team gewisseld
Schaats(t)er is nieuw in het team.
Klik op een schaats(t)er voor het profiel.
Klik op een team om de andere teams te vergelijken met dat team.
Pos.Teams1s2s3s4s5s6s7s8eruiterin
0Vooruit (1792) Nuis Roest Verbij Yamada Kodaira Takagi Ter Mors Visser
1Icebeam (2548) Nuis Roest Krol Juskov Bowe Shikhova Ter Mors De Jong
2Team Cyclejo (2430) Nuis Juskov Verbij Krol Shikhova Takagi Ter Mors Bowe
3🥌 Glij-maar-raak (2380) Nuis Roest Krol Juskov Blondin Bowe Ter Mors De Jong
4de Limburger (2332) Nuis Juskov Verbij Krol Kachanova Takagi Ter Mors Bowe
5Blij dat ik glij (2332) Nuis Krol Verbij Juskov Bowe Takagi Ter Mors Kachanova
6Fish on ice (2318) Nuis Roest Verbij Krol Kodaira Shikhova Ter Mors De Jong
7Jansen1979 (2286) Nuis Roest Verbij Ntab Bowe Takagi Ter Mors Shikhova
8The Instigator 2 (2276) Nuis Roest Krol Arefev Kodaira De Jong Ter Mors Bowe
9Joselia (2262) Nuis Holmefjord Lorentzen Krol Juskov Kodaira Bowe Ter Mors De Jong
10micheld (2252) Nuis Roest Juskov Krol Bowe Takagi Ter Mors Anema
11Naverfjordens Perler (2252) Nuis Roest Juskov Krol Anema Takagi Ter Mors Bowe
12AIAIAI (2242) Nuis Roest Verbij Bergsma Kodaira Bowe Ter Mors Kachanova
13CaroolsTeam (2242) Nuis Roest Verbij Krol Kodaira Bowe Ter Mors Anema
14Pastapipo's (2240) Nuis Bergsma Verbij Krol Kodaira Takagi Ter Mors Bowe
15Rondje 33,3 (2240) Nuis Bergsma Verbij Krol Kodaira Takagi Ter Mors Bowe
16Teta erst (2234) Nuis Roest Verbij Krol Kodaira Bowe Ter Mors Visser
17DE KLAPPENDE KLAPSCHAATSERS (2234) Nuis Roest Verbij Krol Kodaira Bowe Ter Mors Visser
18Timotietim (2234) Nuis Roest Verbij Krol Kodaira Bowe Ter Mors Visser
19DE KOELE KIKKERS (2234) Nuis Roest Verbij Krol Kodaira Bowe Ter Mors Visser
20Rockskaters1 (2230) Nuis Shinhama Verbij Krol Kodaira Bowe Ter Mors De Jong
21THIALF ĘĘN (2222) Nuis Roest Bergsma Krol Blondin Takagi Ter Mors Bowe
22Waterloo (2210) Nuis Roest Arefev Krol Bowe Takagi Ter Mors Kachanova
23Schaatsers André (2194) Nuis Krol Verbij Holmefjord Lorentzen Shikhova Takagi Ter Mors Bowe
24The Instigator (2186) Nuis Krol Juskov Arefev Bowe Takagi Ter Mors De Jong
25Tommy Cooper (2170) Nuis Roest Verbij Krol De Jong Bowe Ter Mors Anema
26WAT IS HET KOUD HE?! (2170) Nuis Roest Verbij Krol Anema De Jong Ter Mors Bowe
27Sprinters en stayers (2170) Nuis Roest Verbij Krol Bowe De Jong Ter Mors Anema
28wikkerdewik (2170) Nuis Roest Otterspeer Bergsma Kodaira Takagi Ter Mors Bowe
29THE BOSS (2160) Nuis Roest Otterspeer Juskov Kodaira Takagi Ter Mors Wst
30thomas (2160) Bosker Roest Verbij Juskov Kodaira De Jong Ter Mors Bowe
31TOP TEAM (2160) Bosker Roest Verbij Juskov Kodaira De Jong Ter Mors Bowe
32Fietscrosser (2150) Nuis Krol Verbij Bosker De Jong Takagi Ter Mors Bowe
33zuuk united (2150) Nuis Roest Verbij Krol Kodaira Blondin Ter Mors De Jong
34Team Skatejo (2128) Krol Roest Bosker Juskov Kodaira Bittner Ter Mors Bowe
35bhutan (2120) Nuis Roest Ntab Shinhama Bowe Takagi Ter Mors Kachanova
36GERPIE (2112) Nuis Roest Verbij Juskov Bowe Takagi Ter Mors Anema
37Außenseiter (2092) Nuis Pedersen Verbij Krol Kodaira Lollobrigida Ter Mors Bowe
38Glad ijs (2090) Nuis Roest Verbij Ntab Kodaira Bowe Ter Mors Visser
39THIALF TWEE (2086) Nuis Roest Krol Bosker Bowe Takagi Ter Mors Visser
40THIALF DRIE (2086) Nuis Roest Bosker Krol Bowe Takagi Ter Mors Visser
41Colly (2084) Nuis Roest Shinhama Krol Bowe Takagi Ter Mors Anema
42winterschilder (2070) Arefev Roest Verbij Krol Kachanova Takagi Ter Mors Bowe
43REDBREAST (2066) Nuis Roest Shinhama Bosker Bowe Takagi Ter Mors Kachanova
44Windwak 1 (2058) Nuis Roest Juskov Holmefjord Lorentzen Kodaira Bowe Ter Mors Visser
45CONNEMARA (2040) Nuis Roest Verbij Krol Kodaira De Jong Ter Mors Anema
46de lobbies (2032) Nuis Roest Verbij Krol Kodaira De Jong Ter Mors Visser
47De Smurfen (2032) Krol Roest Verweij Juskov Kodaira Bowe De Jong Visser
48Team justchris (2032) Nuis Roest Verbij Krol Kodaira De Jong Ter Mors Visser
49evertd (2018) Nuis Roest Ntab Krol Kodaira Takagi Ter Mors Anema
50Halve Trapper (2012) Nuis Roest Pedersen Ntab Kodaira Bowe Ter Mors Visser
51MantA (2010) Nuis Semerikov Verbij Shinhama Kodaira Bowe Ter Mors De Jong
52dj=team (2008) Nuis Roest Verbij Ntab Bowe Takagi Ter Mors Anema
53Winterpret (1998) Nuis Roest Verweij Bergsma Bowe Takagi Ter Mors De Jong
54Miss Dweilpauze (1996) Nuis Bergsma Verbij Krol Bittner Takagi Ter Mors Bowe
55IJskonijntjes (1976) Nuis Roest Bosker Ntab Kodaira Takagi Ter Mors De Jong
56Toch maar een ola ijsje (1974) Nuis Roest Verbij Juskov Kodaira Takagi Ter Mors Visser
57koekkoekweightlifting (1960) Nuis Roest Krol Otterspeer Bowe Bittner Ter Mors Visser
58stuurpen (1960) Nuis Roest Ntab Bergsma Bowe Takagi Ter Mors Visser
59Zwolse balletjes (1950) Nuis Roest Bosker Otterspeer Kodaira Takagi Ter Mors De Jong
60IJsbergjes (1950) Nuis Roest Verbij Krol Anema Takagi Ter Mors De Jong
61Team Jee Tee (1950) Nuis Roest Verbij Juskov Bittner Bowe Ter Mors Visser
62Heya Keessie (1950) Nuis Roest Verbij Krol Anema Takagi Ter Mors De Jong
63fluitend door het schaatsseizoen (1946) Arefev Roest Verbij Ning De Jong Takagi Ter Mors Bowe
64Scheve schaats (1946) Nuis Roest Verbij Bosker Bowe Takagi Ter Mors Visser
65SKATE WITH THE STARS (1940) Nuis Shinhama Verbij Murasjov Kodaira Takagi Ter Mors Bowe
66kratje (1938) Nuis Roest Ntab Krol De Jong Takagi Ter Mors Visser
67Passer (1936) Nuis Roest Arefev Krol Kodaira Takagi Ter Mors Voronina
68HApsnurkers (1926) Nuis Roest Murasjov Mantia Kodaira De Jong Ter Mors Bowe
69Op glad ijs (1916) Nuis Roest Verbij Ntab De Jong Takagi Ter Mors Blondin
70kogatrappers (1912) Nuis Roest Murasjov Krol Kodaira Li Ter Mors De Jong
71kabo12 (1910) Nuis Roest Pedersen La Rue Blondin De Jong Ter Mors Bowe
72skatelady (1908) Nuis Pedersen Bosker Shinhama Bowe Shikhova Ter Mors Sblkov
73De Nixers (1906) Ntab Roest Verbij Bergsma Bowe De Jong Ter Mors Sblkov
74Rockskaters2 (1902) Verweij Roest Verbij Shinhama Kodaira Takagi Ter Mors Bowe
75de schaatsfreak (1902) Nuis Kulizjnikov Verbij Juskov Bowe Takagi Ter Mors Leerdam
76Vlinderbus (1888) Min-kyu Roest Verbij Ntab Bowe Takagi Ter Mors De Jong
77De Ijstalenten (1886) Juskov Arefev Mantia Krol Kodaira Takagi Bowe De Jong
78birdie (1874) Shinhama Roest Krol Bosker Bowe Takagi Anema Fatkulina
79Benito's Skating Team (1874) Nuis Roest Shinhama Krol De Jong Takagi Ter Mors Visser
80DeWageningseBerg (1874) Nuis Roest Verbij Krol Achtereekte Takagi Ter Mors Visser
81fred anton maier (1872) Nuis Roest Verbij Murasjov Bowe Takagi Ter Mors De Jong
82de IJskaboutertjes (1870) Nuis Roest Verbij Ntab Kodaira Takagi Ter Mors Visser
83Padden (1862) Nuis Roest Smeekens Krol Achtereekte De Jong Bowe Visser
84Eriks eisrijders (1852) Nuis Roest Ntab Pedersen Sblkov Bowe Ter Mors Anema
85De Ijsvreters (1846) Nuis Roest Arefev Mantia Bowe Takagi Ter Mors De Jong
86Sjonnie (1844) Nuis Roest Bosker Henriksen Bowe Takagi Ter Mors Voronina
87maurice (1842) Nuis Roest Verbij Bosker De Jong Takagi Ter Mors Leerdam
88In gesprek met het ijs (1838) Nuis Shinhama Verbij Krol Kodaira Takagi Ter Mors Bittner
89Superconfex (1816) Ntab Roest Michael Holmefjord Lorentzen Kodaira Takagi Ter Mors Bowe
90Cirajoma (1806) Nuis Roest Verbij Shinhama Kodaira Takagi Ter Mors Visser
91Bende van ellende (1804) Nuis Shinhama Verbij Arefev Kodaira Bowe Ter Mors Visser
92Grachtpracht28 (1800) Nuis Roest Ntab Kulizjnikov Bowe Takagi Ter Mors Visser
93FCMILJUNOVISA (1798) Nuis Roest Pedersen Krol Leerdam Takagi Ter Mors Visser
94De kleintjes (1794) Ntab Roest Bergsma Juskov Bowe Takagi Bittner Wijfje
95Bert1959 (1790) Shinhama Roest Krol Kulizjnikov Lollobrigida De Jong Ter Mors Bowe
96Sporting63 (1780) Nuis Roest Mushtakov Swings De Jong Achtereekte Bowe Visser
97John6 (1758) Nuis Roest Verbij Bosker Anema Takagi Bowe Visser
98WILD WEST WIND (1746) Nuis Roest Bosker Kulizjnikov Bowe Takagi Ter Mors Visser
99Scheve schaats (1742) Juskov Roest Pedersen Hasegawa Bowe Takagi Ter Mors Visser
100Linksom (1736) Pedersen Roest Shinhama Bosker De Jong Kazelina Ter Mors Bowe
101thomstoppers 5 (1734) Nuis Roest Ntab Holmefjord Lorentzen Kodaira Takagi Ter Mors Visser
102Rudie Liebregts2 (1734) Nuis Roest Holmefjord Lorentzen Ntab Kodaira Takagi Ter Mors Visser
103Cornetto (1728) Murasjov Roest Verbij Holmefjord Lorentzen Shikhova Bittner Ter Mors Bowe
104Rabob (1726) Krol Roest Pedersen Spieler Nilsen Bowe Takagi Ter Mors Visser
105Scheve schaats (1724) Nuis Roest Krol Holmefjord Lorentzen Kodaira Bittner Ter Mors Visser
106Toni Zamboni (1702) Bergsma Roest Arefev Shinhama Bowe Takagi Ter Mors Sblkov
107Sarah (1702) Murasjov Roest Verbij Bergsma Bittner De Jong Ter Mors Bowe
108Scheve Schaats (1700) Nuis Roest Bloemen Juskov De Jong Bowe Ter Mors Visser
109NL TEAM (1684) Nuis Roest Verbij Bosker Anema Wijfje Ter Mors De Jong
110drugsrunners (1676) Nuis Roest Verbij Bosker De Jong Wijfje Ter Mors Visser
111Klapschaats (1672) Nuis Roest Murasjov Pedersen Kodaira Takagi Ter Mors Anema
112SHV-Woerden (1658) Nuis Roest Verbij Shinhama Jong Takagi Ter Mors Bittner
113KLOKHUIS (1656) Holmefjord Lorentzen Roest Shinhama Ntab Bowe Takagi Ter Mors Visser
114de krassers (1654) Nuis Roest Verbij Otterspeer De Jong Takagi Wijfje Visser
115Krienies (1654) Ning Roest Verbij Ntab Weidemann Takagi Bittner Kachanova
116Chocolade Jacques (1652) Ntab Roest Verbij Pedersen Kodaira Takagi Ter Mors Visser
117Glad in Waalwijk (1646) Nuis Roest Mulder Kulizjnikov Kodaira Blondin Njatun Bowe
118BLIJ DAT IK LEKKER GLIJ (1646) Nuis Roest Verbij Bergsma Kodaira Takagi Anema Visser
119Swing Qirl (1642) Nuis Juskov Verbij Pedersen Kodaira Bittner Ter Mors Visser
120Biet 'm in de rugge (1632) Tsuchiya Shinhama Verbij Semerikov Leerdam Takagi Shikhova Bowe
121houtworm (1610) Nuis Roest Ichinohe Ntab Bittner Takagi Ter Mors De Jong
122Lontje (1602) Nuis Roest Verbij Bloemen Sblkov De Jong Ter Mors Visser
123The Textiles (1596) Nuis Kulizjnikov Verbij Juskov Kodaira Takagi Blondin Visser
124Vogelpoepje (1568) Nuis Roest Verbij Pedersen Anema Takagi Ter Mors Visser
125beraal (1564) Nuis Roest Pedersen Verweij Bowe Achtereekte Takagi Visser
126cobis glijders3 (1562) Pedersen Roest Verbij Holmefjord Lorentzen Kodaira Kachanova Ter Mors Visser
127SvenKrämer (1562) Krol Roest Verbij Shinhama Bittner Takagi Ter Mors Visser
128Hollands glorie (1546) La Rue Roest Mantia Arefev Bowe Takagi Kachanova De Jong
129Laatste (1544) Nuis Roest Bergsma Bloemen Sblkov Takagi Ter Mors Visser
130Oliebol (1530) Bosker Roest Pedersen Ntab De Jong Takagi Ter Mors Anema
131TeamSkate (1522) La Rue Roest Shinhama Krol Weidemann Takagi De Jong Visser
132Scheve sluid (1502) Nuis Roest Kramer Bergsma Sblkov Takagi Ter Mors Visser
133Bijtertje (1500) Nuis Roest Verbij Ntab Voronina De Jong Anema Bittner
134Brrr. Wat Koud.. (1454) Ntab Roest Pedersen Shinhama Bowe Takagi Bosiek Hirschbichler
135rest of the world (1444) Dubreuil Shinhama Michael Mantia Kodaira Takagi Bowe Blondin
136Zwartsluis (1436) Arefev Roest Mushtakov Pedersen Fatkulina Takagi Kachanova Visser
137Master Team (1430) Nuis Roest Verbij Bosker Lollobrigida De Jong Bittner Visser
138Verblij (1404) Bergsma Roest Pedersen Bosker Wijfje Takagi De Jong Golikova
139Squadra di Mila (1396) Pedersen Roest Verbij Junio Kodaira Wst Kok Leerdam
140Wammek (1362) Mushtakov Roest Swings Ihle Fatkulina Takagi De Jong Visser
141Scheuvel loper (1348) Otterspeer Roest Juskov Kulizjnikov Wst McLean Voronina Sblkov
142Olifantje (1318) Mantia Roest Shinhama Yamada Anema Takagi Bittner Bowe
143pollie (1298) Boisvert-Lacroix Roest Kulizjnikov Pedersen Kodaira Takagi Ter Mors Visser
144Ijskonijn (1290) Vries Roest Bloemen Semerikov Achtereekte Takagi Leerdam Weidemann
145SCHEUVELSLIEPERS (1272) Holmefjord Lorentzen Roest Ntab Verweij Sblkov Takagi De Jong Anema
146Tobcoach (1256) Ichinohe Roest Kim Pedersen Li Wijfje Fatkulina De Jong
147BEEK EN DONK (1182) Pedersen Roest Trofimov Yamada Wijfje Takagi De Jong Beune
148Leeuwentuin (1126) Krol Roest Smeekens Blokhuijsen Beek Leerdam Ter Mors Visser
149auslanders (746) Swings Ihle Holmefjord Lorentzen Pedersen Njatun Zueva Lollobrigida Sblkov
150tout doucement (624) Kulizjnikov Holmefjord Lorentzen Pedersen Ihle Bittner Golikova Beek De Jong
08-07-2020  © effesport.nl 2003-2020