IJsmeester 2019 - gratis schaatsspel


World CupWit Rusland Minsk van 15-11-2019 tot 17-11-2019 

head to head (met dank aan Colly)

Hieronder staan alle deelnemende teams van IJsmeester. Standaard worden ze vergeleken met de nummer 1 van het klassement. Klik op een team om de andere teams te vergelijken met dat team.

legenda
Schaats(t)er zit ook in team waarmee vergeleken wordt.
Schaats(t)er is uit het team gewisseld
Schaats(t)er is nieuw in het team.
Klik op een schaats(t)er voor het profiel.
Klik op een team om de andere teams te vergelijken met dat team.
Pos.Teams1s2s3s4s5s6s7s8eruiterin
1Icebeam (2548) Juskov Krol Nuis Roest Bowe De Jong Shikhova Ter Mors
2Team Cyclejo (2430) Juskov Krol Nuis Verbij Bowe Takagi Shikhova Ter Mors
3🥌 Glij-maar-raak (2380) Juskov Krol Nuis Roest Bowe De Jong Blondin Ter Mors
4de Limburger (2332) Juskov Krol Nuis Verbij Bowe Takagi Kachanova Ter Mors
5Blij dat ik glij (2332) Juskov Krol Nuis Verbij Bowe Kachanova Takagi Ter Mors
6Fish on ice (2318) Verbij Krol Nuis Roest Kodaira De Jong Shikhova Ter Mors
7Jansen1979 (2286) Verbij Ntab Nuis Roest Bowe Takagi Shikhova Ter Mors
8The Instigator 2 (2276) Arefev Krol Nuis Roest Bowe De Jong Kodaira Ter Mors
9Joselia (2262) Juskov Krol Nuis Holmefjord Lorentzen Bowe De Jong Kodaira Ter Mors
10Naverfjordens Perler (2252) Juskov Krol Nuis Roest Bowe Anema Takagi Ter Mors
11micheld (2252) Juskov Krol Nuis Roest Bowe Anema Takagi Ter Mors
12CaroolsTeam (2242) Verbij Krol Nuis Roest Bowe Kodaira Anema Ter Mors
13AIAIAI (2242) Bergsma Verbij Nuis Roest Bowe Kodaira Kachanova Ter Mors
14Pastapipo's (2240) Verbij Krol Nuis Bergsma Bowe Takagi Kodaira Ter Mors
15Rondje 33,3 (2240) Verbij Krol Nuis Bergsma Bowe Kodaira Takagi Ter Mors
16Teta erst (2234) Verbij Krol Nuis Roest Bowe Visser Kodaira Ter Mors
17DE KLAPPENDE KLAPSCHAATSERS (2234) Verbij Krol Nuis Roest Bowe Visser Kodaira Ter Mors
18Timotietim (2234) Verbij Krol Nuis Roest Bowe Visser Kodaira Ter Mors
19DE KOELE KIKKERS (2234) Verbij Krol Nuis Roest Bowe Kodaira Visser Ter Mors
20Rockskaters1 (2230) Verbij Krol Nuis Shinhama Bowe De Jong Kodaira Ter Mors
21THIALF ĘĘN (2222) Bergsma Krol Nuis Roest Bowe Takagi Blondin Ter Mors
22Waterloo (2210) Arefev Krol Nuis Roest Bowe Takagi Kachanova Ter Mors
23Schaatsers André (2194) Holmefjord Lorentzen Krol Nuis Verbij Bowe Takagi Shikhova Ter Mors
24The Instigator (2186) Juskov Krol Nuis Arefev Bowe De Jong Takagi Ter Mors
25wikkerdewik (2170) Bergsma Otterspeer Nuis Roest Bowe Takagi Kodaira Ter Mors
26Sprinters en stayers (2170) Verbij Krol Nuis Roest Bowe De Jong Anema Ter Mors
27WAT IS HET KOUD HE?! (2170) Verbij Krol Nuis Roest Bowe De Jong Anema Ter Mors
28Tommy Cooper (2170) Verbij Krol Nuis Roest Bowe De Jong Anema Ter Mors
29THE BOSS (2160) Juskov Otterspeer Nuis Roest Takagi Kodaira Wst Ter Mors
30TOP TEAM (2160) Juskov Bosker Verbij Roest Bowe De Jong Kodaira Ter Mors
31thomas (2160) Juskov Verbij Bosker Roest Bowe De Jong Kodaira Ter Mors
32Fietscrosser (2150) Verbij Krol Nuis Bosker Bowe De Jong Takagi Ter Mors
33zuuk united (2150) Verbij Krol Nuis Roest Kodaira De Jong Blondin Ter Mors
34Team Skatejo (2128) Juskov Krol Bosker Roest Bowe Kodaira Bittner Ter Mors
35bhutan (2120) Shinhama Ntab Nuis Roest Bowe Kachanova Takagi Ter Mors
36GERPIE (2112) Juskov Verbij Nuis Roest Bowe Anema Takagi Ter Mors
37Außenseiter (2092) Pedersen Krol Nuis Verbij Bowe Kodaira Lollobrigida Ter Mors
38Glad ijs (2090) Ntab Verbij Nuis Roest Bowe Kodaira Visser Ter Mors
39THIALF TWEE (2086) Bosker Krol Nuis Roest Bowe Visser Takagi Ter Mors
40THIALF DRIE (2086) Bosker Krol Nuis Roest Bowe Takagi Visser Ter Mors
41Colly (2084) Shinhama Krol Nuis Roest Bowe Anema Takagi Ter Mors
42winterschilder (2070) Verbij Krol Arefev Roest Bowe Takagi Kachanova Ter Mors
43REDBREAST (2066) Bosker Shinhama Nuis Roest Bowe Kachanova Takagi Ter Mors
44Windwak 1 (2058) Juskov Holmefjord Lorentzen Nuis Roest Bowe Visser Kodaira Ter Mors
45CONNEMARA (2040) Verbij Krol Nuis Roest Kodaira De Jong Anema Ter Mors
46De Smurfen (2032) Juskov Krol Verweij Roest Bowe De Jong Visser Kodaira
47de lobbies (2032) Verbij Krol Nuis Roest Kodaira De Jong Visser Ter Mors
48Team justchris (2032) Verbij Krol Nuis Roest Kodaira De Jong Visser Ter Mors
49evertd (2018) Ntab Krol Nuis Roest Anema Takagi Kodaira Ter Mors
50Halve Trapper (2012) Pedersen Ntab Nuis Roest Bowe Kodaira Visser Ter Mors
51MantA (2010) Verbij Shinhama Nuis Semerikov Bowe De Jong Kodaira Ter Mors
52dj=team (2008) Verbij Ntab Nuis Roest Bowe Takagi Anema Ter Mors
53Winterpret (1998) Verweij Bergsma Nuis Roest Bowe De Jong Takagi Ter Mors
54Miss Dweilpauze (1996) Verbij Krol Nuis Bergsma Bowe Bittner Takagi Ter Mors
55IJskonijntjes (1976) Bosker Ntab Nuis Roest Kodaira De Jong Takagi Ter Mors
56Toch maar een ola ijsje (1974) Juskov Verbij Nuis Roest Kodaira Takagi Visser Ter Mors
57koekkoekweightlifting (1960) Otterspeer Krol Nuis Roest Bowe Bittner Visser Ter Mors
58stuurpen (1960) Bergsma Ntab Nuis Roest Bowe Takagi Visser Ter Mors
59Team Jee Tee (1950) Juskov Verbij Nuis Roest Bowe Bittner Visser Ter Mors
60IJsbergjes (1950) Verbij Krol Nuis Roest Anema De Jong Takagi Ter Mors
61Zwolse balletjes (1950) Bosker Otterspeer Nuis Roest Kodaira De Jong Takagi Ter Mors
62Heya Keessie (1950) Verbij Krol Nuis Roest Anema De Jong Takagi Ter Mors
63Scheve schaats (1946) Verbij Bosker Nuis Roest Bowe Visser Takagi Ter Mors
64fluitend door het schaatsseizoen (1946) Ning Arefev Verbij Roest Bowe De Jong Takagi Ter Mors
65SKATE WITH THE STARS (1940) Verbij Murasjov Nuis Shinhama Bowe Kodaira Takagi Ter Mors
66kratje (1938) Ntab Krol Nuis Roest Takagi De Jong Visser Ter Mors
67Passer (1936) Arefev Krol Nuis Roest Takagi Voronina Kodaira Ter Mors
68HApsnurkers (1926) Mantia Murasjov Nuis Roest Bowe De Jong Kodaira Ter Mors
69Op glad ijs (1916) Ntab Verbij Nuis Roest Blondin De Jong Takagi Ter Mors
70kogatrappers (1912) Murasjov Krol Nuis Roest Kodaira De Jong Li Ter Mors
71kabo12 (1910) La Rue Pedersen Nuis Roest Bowe De Jong Blondin Ter Mors
72skatelady (1908) Shinhama Bosker Nuis Pedersen Bowe Sblkov Shikhova Ter Mors
73De Nixers (1906) Ntab Verbij Bergsma Roest Bowe De Jong Sblkov Ter Mors
74de schaatsfreak (1902) Juskov Verbij Nuis Kulizjnikov Bowe Leerdam Takagi Ter Mors
75Rockskaters2 (1902) Verweij Verbij Shinhama Roest Bowe Takagi Kodaira Ter Mors
76Vlinderbus (1888) Ntab Verbij Min-kyu Roest Bowe De Jong Takagi Ter Mors
77De Ijstalenten (1886) Juskov Krol Mantia Arefev Bowe De Jong Kodaira Takagi
78DeWageningseBerg (1874) Verbij Krol Nuis Roest Visser Achtereekte Takagi Ter Mors
79birdie (1874) Bosker Krol Shinhama Roest Bowe Anema Fatkulina Takagi
80Benito's Skating Team (1874) Shinhama Krol Nuis Roest Visser De Jong Takagi Ter Mors
81fred anton maier (1872) Murasjov Verbij Nuis Roest Bowe De Jong Takagi Ter Mors
82de IJskaboutertjes (1870) Ntab Verbij Nuis Roest Takagi Kodaira Visser Ter Mors
83Padden (1862) Smeekens Krol Nuis Roest Bowe De Jong Visser Achtereekte
84Eriks eisrijders (1852) Pedersen Ntab Nuis Roest Bowe Anema Sblkov Ter Mors
85De Ijsvreters (1846) Arefev Mantia Nuis Roest Bowe De Jong Takagi Ter Mors
86Sjonnie (1844) Bosker Henriksen Nuis Roest Bowe Takagi Voronina Ter Mors
87maurice (1842) Verbij Bosker Nuis Roest Takagi De Jong Leerdam Ter Mors
88In gesprek met het ijs (1838) Shinhama Krol Nuis Verbij Takagi Bittner Kodaira Ter Mors
89Superconfex (1816) Michael Holmefjord Lorentzen Ntab Roest Bowe Kodaira Takagi Ter Mors
90Cirajoma (1806) Shinhama Verbij Nuis Roest Visser Takagi Kodaira Ter Mors
91Bende van ellende (1804) Verbij Shinhama Nuis Arefev Bowe Kodaira Visser Ter Mors
92Grachtpracht28 (1800) Ntab Kulizjnikov Nuis Roest Bowe Takagi Visser Ter Mors
93FCMILJUNOVISA (1798) Pedersen Krol Nuis Roest Leerdam Visser Takagi Ter Mors
94De kleintjes (1794) Juskov Ntab Bergsma Roest Bowe Bittner Wijfje Takagi
95Vooruit (1792) Verbij Yamada Nuis Roest Visser Takagi Kodaira Ter Mors
96Bert1959 (1790) Kulizjnikov Krol Shinhama Roest Bowe De Jong Lollobrigida Ter Mors
97Sporting63 (1780) Swings Mushtakov Nuis Roest Bowe De Jong Achtereekte Visser
98John6 (1758) Bosker Verbij Nuis Roest Bowe Visser Takagi Anema
99WILD WEST WIND (1746) Kulizjnikov Bosker Nuis Roest Bowe Visser Takagi Ter Mors
100Scheve schaats (1742) Juskov Hasegawa Pedersen Roest Bowe Takagi Visser Ter Mors
101Linksom (1736) Shinhama Bosker Pedersen Roest Bowe De Jong Kazelina Ter Mors
102Rudie Liebregts2 (1734) Ntab Holmefjord Lorentzen Nuis Roest Visser Kodaira Takagi Ter Mors
103thomstoppers 5 (1734) Ntab Holmefjord Lorentzen Nuis Roest Takagi Visser Kodaira Ter Mors
104Cornetto (1728) Murasjov Verbij Holmefjord Lorentzen Roest Bowe Bittner Shikhova Ter Mors
105Rabob (1726) Pedersen Krol Spieler Nilsen Roest Bowe Takagi Visser Ter Mors
106Scheve schaats (1724) Holmefjord Lorentzen Krol Nuis Roest Bittner Visser Kodaira Ter Mors
107Toni Zamboni (1702) Shinhama Bergsma Arefev Roest Bowe Takagi Sblkov Ter Mors
108Sarah (1702) Verbij Murasjov Bergsma Roest Bowe De Jong Bittner Ter Mors
109Scheve Schaats (1700) Juskov Bloemen Nuis Roest Bowe De Jong Visser Ter Mors
110NL TEAM (1684) Bosker Verbij Nuis Roest Anema De Jong Wijfje Ter Mors
111drugsrunners (1676) Verbij Bosker Nuis Roest Wijfje De Jong Visser Ter Mors
112Klapschaats (1672) Pedersen Murasjov Nuis Roest Takagi Anema Kodaira Ter Mors
113SHV-Woerden (1658) Shinhama Verbij Nuis Roest Takagi Bittner Jong Ter Mors
114KLOKHUIS (1656) Holmefjord Lorentzen Shinhama Ntab Roest Bowe Visser Takagi Ter Mors
115de krassers (1654) Verbij Otterspeer Nuis Roest Wijfje De Jong Visser Takagi
116Krienies (1654) Ning Verbij Ntab Roest Bittner Kachanova Takagi Weidemann
117Chocolade Jacques (1652) Pedersen Verbij Ntab Roest Kodaira Visser Takagi Ter Mors
118BLIJ DAT IK LEKKER GLIJ (1646) Verbij Bergsma Nuis Roest Anema Visser Kodaira Takagi
119Glad in Waalwijk (1646) Kulizjnikov Mulder Nuis Roest Bowe Njatun Kodaira Blondin
120Swing Qirl (1642) Juskov Pedersen Nuis Verbij Visser Bittner Kodaira Ter Mors
121Biet 'm in de rugge (1632) Shinhama Semerikov Verbij Tsuchiya Bowe Leerdam Shikhova Takagi
122houtworm (1610) Ichinohe Ntab Nuis Roest Takagi De Jong Bittner Ter Mors
123Lontje (1602) Verbij Bloemen Nuis Roest Visser De Jong Sblkov Ter Mors
124The Textiles (1596) Juskov Verbij Nuis Kulizjnikov Visser Blondin Kodaira Takagi
125Vogelpoepje (1568) Verbij Pedersen Nuis Roest Takagi Anema Visser Ter Mors
126beraal (1564) Pedersen Verweij Nuis Roest Bowe Achtereekte Takagi Visser
127SvenKrämer (1562) Shinhama Krol Verbij Roest Visser Bittner Takagi Ter Mors
128cobis glijders3 (1562) Pedersen Holmefjord Lorentzen Verbij Roest Kodaira Kachanova Visser Ter Mors
129Hollands glorie (1546) Mantia Arefev La Rue Roest Bowe De Jong Takagi Kachanova
130Laatste (1544) Bloemen Bergsma Nuis Roest Takagi Sblkov Visser Ter Mors
131Oliebol (1530) Ntab Bosker Pedersen Roest Takagi De Jong Anema Ter Mors
132TeamSkate (1522) Shinhama Krol La Rue Roest Weidemann De Jong Visser Takagi
133Scheve sluid (1502) Bergsma Kramer Nuis Roest Takagi Visser Sblkov Ter Mors
134Bijtertje (1500) Ntab Verbij Nuis Roest Voronina De Jong Anema Bittner
135Brrr. Wat Koud.. (1454) Ntab Pedersen Shinhama Roest Bowe Hirschbichler Takagi Bosiek
136rest of the world (1444) Dubreuil Shinhama Michael Mantia Bowe Blondin Kodaira Takagi
137Zwartsluis (1436) Mushtakov Pedersen Arefev Roest Fatkulina Kachanova Visser Takagi
138Master Team (1430) Verbij Bosker Nuis Roest Bittner De Jong Visser Lollobrigida
139Verblij (1404) Bosker Bergsma Pedersen Roest Takagi De Jong Golikova Wijfje
140Squadra di Mila (1396) Junio Verbij Pedersen Roest Kodaira Leerdam Wst Kok
141Wammek (1362) Ihle Mushtakov Swings Roest Visser De Jong Takagi Fatkulina
142Scheuvel loper (1348) Juskov Kulizjnikov Otterspeer Roest McLean Voronina Sblkov Wst
143Olifantje (1318) Shinhama Yamada Mantia Roest Bowe Takagi Bittner Anema
144pollie (1298) Kulizjnikov Pedersen Boisvert-Lacroix Roest Visser Kodaira Takagi Ter Mors
145Ijskonijn (1290) Semerikov Vries Bloemen Roest Achtereekte Leerdam Weidemann Takagi
146SCHEUVELSLIEPERS (1272) Holmefjord Lorentzen Ntab Verweij Roest Takagi De Jong Sblkov Anema
147Tobcoach (1256) Pedersen Ichinohe Kim Roest Wijfje De Jong Fatkulina Li
148BEEK EN DONK (1182) Pedersen Trofimov Yamada Roest Beune De Jong Wijfje Takagi
149Leeuwentuin (1126) Blokhuijsen Krol Smeekens Roest Beek Leerdam Visser Ter Mors
150auslanders (746) Swings Ihle Holmefjord Lorentzen Pedersen Njatun Zueva Lollobrigida Sblkov
151tout doucement (624) Holmefjord Lorentzen Pedersen Ihle Kulizjnikov Golikova De Jong Beek Bittner
19-11-2019  © effesport.nl 2003-2019