Wegwedstrijd 2020
Spelregels
Inschrijven
Mijn team
Head to Head
Klassementen
Kalender
Subleagues
Alle actieve wielrenners van 2020
Tell a friend
Managerspellen
IJsmeester 2023
Vuelta mañager 2023
Massasprint 2023
Wegwedstrijd 2023
Strafschop 2021
Rosa Nostra 2021
Bettingpractice 2014
IJsmeester Hollandcups 2013
oude spellen
Sporten
schaatsen
wielrennen
Algemeen
links
neem contact op
prikbord
registreren
emailadres:
wachtwoord:
Blijf ingelogd
wachtwoord vergeten?
home
>
managerspellen
>
oude spellen
>
wegwedstrijd 2020
>
klassementen
periode 1 van 01-08-2020 tot 07-08-2020
periode 2 van 08-08-2020 tot 14-08-2020
periode 3 van 15-08-2020 tot 21-08-2020
periode 4 van 22-08-2020 tot 28-08-2020
periode 5 van 29-08-2020 tot 04-09-2020
periode 6 van 05-09-2020 tot 11-09-2020
periode 7 van 12-09-2020 tot 18-09-2020
periode 8 van 19-09-2020 tot 24-09-2020
periode 9 van 25-09-2020 tot 02-10-2020
periode 10 van 03-10-2020 tot 09-10-2020
periode 11 van 10-10-2020 tot 16-10-2020
periode 12 van 17-10-2020 tot 23-10-2020
periode 13 van 24-10-2020 tot 30-10-2020
periode 14 van 31-10-2020 tot 06-11-2020
AG Driedaagse Brugge-De Panne
La Vuelta ciclista a España
Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres
Klassement
Pos.
Teamnaam
Coach
dag
totaal
1
THIALF ÉÉN
Jan Blokland
250
1211
2
Grachtpracht28
vincent
273
1123
3
XYZ
freek wilkens
240
1068
4
Team Julia
Martin van Dam
278
1054
5
Steenwijker Armada
Florus van Emst
273
1043
6
Joris Driepinter
Scheppingen
303
1034
7
Painter
Lydia Schilder
173
1024
8
Wegwijs
Richard
270
1021
9
Kopmannen en waterdragers
Pollus
240
1019
10
The Mavericks
andy bos
173
1018
11
RockRiders1
ROCKIE
225
1017
12
Team Bagger
René Tobä
273
1000
13
Kneet
Gerard de Lange
298
983
14
Henk peddelaars
Henk
200
972
15
Ted de la koers
Harm Jan Bouwknegt
158
958
16
Rimenno
Rien Mulder
158
941
17
Squadra di Mila
Juffie
185
934
18
Flevo Cycling
Jan Peter Bultman
211
925
19
De Snelheidsduivels
Joost Brinkhuis
143
922
20
RockRiders2
Rokkie
185
907
21
Korenwolfje3
w van der meer
236
904
22
AIAIAI
Francis Stalpers
283
881
22
Halve Trapper
Dim Langerak
301
881
24
Dammagic
Martin van Dam
123
878
25
Renners Andre
Andre Kooij
226
876
25
John6
John van Wouw
278
876
27
Clontarf 20
Wincent
210
866
28
Ricochet
Dolf Schaap
158
851
29
Teta Erst
stefan vrinzen
206
850
30
kabo12
Karel Bosman
243
845
31
Mont Ventiel
Arjen
215
843
32
Korenwolfje1
wietze van der meer
198
838
33
Miss Emonda
PouPoe
123
836
34
de Adelaar van Uden
René Tobä
118
833
35
Slakjetim
tim vrinzen
196
821
36
Ravitaillering
Joop Vrinzen
108
813
37
Raddraaiers 2020
Jaco Kosterman
158
809
38
Arie-Willem
Arie-Willem
268
808
39
Saint-Valery
Monica
133
803
40
Quetzal 20
W. Pilaszek
298
798
41
dj-team
dick vermoen
225
792
42
Michel Wuyts
laura
85
791
43
RockRiders3
ROC
185
787
44
We gaan ervoor!
zwolse balletjes
95
781
45
Sjonnie
John van Wouw
268
779
46
Rabobo
Wim Kamminga
170
777
47
Raas
Harm
185
776
48
Chiappucci-92
Rogier Smit
143
765
49
Jee Tee
John Tacken
155
763
50
Damrunners
J.M.P. van Dam
121
761
[1-50]
[51-100]
[101-150]
[151-154]
18-04-2024
© effesport.nl 2004-2014