Wegwedstrijd 2019
Spelregels
Inschrijven
Mijn team
Head to Head
Klassementen
Kalender
Subleagues
Alle actieve wielrenners van 2019
Tell a friend
Managerspellen
IJsmeester 2023
Vuelta mañager 2023
Massasprint 2023
Wegwedstrijd 2023
Strafschop 2021
Rosa Nostra 2021
Bettingpractice 2014
IJsmeester Hollandcups 2013
oude spellen
Sporten
schaatsen
wielrennen
Algemeen
links
neem contact op
prikbord
registreren
emailadres:
wachtwoord:
Blijf ingelogd
wachtwoord vergeten?
home
>
managerspellen
>
oude spellen
>
wegwedstrijd 2019
>
klassementen
periode 1 van 09-03-2019 tot 15-03-2019
periode 2 van 16-03-2019 tot 22-03-2019
periode 3 van 23-03-2019 tot 29-03-2019
periode 4 van 30-03-2019 tot 05-04-2019
periode 5 van 06-04-2019 tot 12-04-2019
periode 6 van 13-04-2019 tot 19-04-2019
periode 7 van 20-04-2019 tot 26-04-2019
periode 8 van 27-04-2019 tot 03-05-2019
periode 9 van 04-05-2019 tot 10-05-2019
periode 10 van 11-05-2019 tot 17-05-2019
periode 11 van 18-05-2019 tot 24-05-2019
periode 12 van 25-05-2019 tot 31-05-2019
periode 13 van 01-06-2019 tot 07-06-2019
periode 14 van 08-06-2019 tot 14-06-2019
periode 15 van 15-06-2019 tot 21-06-2019
periode 16 van 22-06-2019 tot 28-06-2019
periode 17 van 29-06-2019 tot 05-07-2019
periode 18 van 06-07-2019 tot 12-07-2019
periode 19 van 13-07-2019 tot 19-07-2019
periode 20 van 20-07-2019 tot 26-07-2019
periode 21 van 27-07-2019 tot 02-08-2019
periode 22 van 03-08-2019 tot 09-08-2019
periode 23 van 10-08-2019 tot 16-08-2019
periode 24 van 17-08-2019 tot 23-08-2019
periode 25 van 24-08-2019 tot 30-08-2019
periode 26 van 31-08-2019 tot 06-09-2019
periode 27 van 07-09-2019 tot 13-09-2019
periode 28 van 14-09-2019 tot 20-09-2019
periode 29 van 21-09-2019 tot 27-09-2019
periode 30 van 28-09-2019 tot 04-10-2019
periode 31 van 05-10-2019 tot 11-10-2019
periode 32 van 12-10-2019 tot 18-10-2019
WK wielrennen
Klassement
Pos.
Teamnaam
Coach
dag
totaal
1
Schumi.
schumicampione
75
1963
2
Julia's Fietsjes
Martin van Dam
50
1901
3
Bobby
w.v.Dijk
75
1826
4
Helena
helena v. dijk
65
1812
5
Kroef
Lies van der Kroef
65
1794
6
Slipstream kids
Ed Roos
40
1787
7
willie wortel
William
65
1782
8
Ado Denhaag
peet mathijsen
50
1761
9
Steenwijker Armada
Florus van Emst
0
1757
10
TimotieTim
tim vrinzen
65
1712
10
Plukkie al?
ballenracers
115
1712
12
RC Zadelpijn
Dolf Schaap
40
1707
13
Team Merel
Merel
50
1700
13
Sky has a limit
Harm Jan Bouwknegt
25
1700
15
Arie-Willem
Arie-Willem
50
1691
16
Kopmannen en waterdragers
Pollus
65
1681
17
Korenwolfje1
wietze van der meer
0
1651
18
De Wielersterren
Leo Merse
0
1641
19
Kneet
Gerard de Lange
10
1636
20
Ome Willem
willem v. geest
40
1635
21
AIAIAI
Francis Stalpers
10
1631
21
Damrunners
J.M.P. van Dam
100
1631
23
Superconfex
mark vliegenthart
50
1622
24
HTM Vis
htm vis
50
1607
25
Dammagic
Martin van Dam
100
1591
26
RockRiderstwo
Rokkie
40
1586
27
De snelle fietsers
peter Merse
50
1580
28
We gaan ervoor
zwolse balletjes
127
1570
29
Marcel E
marcel v. elswijk
75
1560
30
pastapipo's
Gino
0
1549
31
painter
Lydia Schilder
40
1548
32
Flevo Cycling
Jan Peter Bultman
75
1545
33
Grachtpacht28
vincent
75
1544
34
Bergtoppers
Elsbeth van den Berg
100
1529
35
De dappere strijder
Martin van Dam
115
1528
36
Metselaar
n metselaar
50
1525
37
Ravitaillering
Joop Vrinzen
50
1480
38
John6
John van Wouw
40
1475
38
De groep met favorieten
Patrick van Acker
65
1475
40
Teta Erst
stefan vrinzen
40
1474
41
RockRidersone
ROCKIE
40
1465
42
Driewielertje
Ruud Vissenberg
105
1462
43
De Asfaltvreters
Matthijs Merse
0
1449
44
Chocolade Jacques
wij willen taartjes
0
1447
45
Quetzal 19
W. Pilaszek
90
1440
46
Renners André
Andre Kooij
90
1432
47
Bryan's Crew
Bryan
35
1422
48
freebirdnl
ron
65
1415
49
Gezond weer op
therao neuvo
25
1402
50
Team Tornado
freek wilkens
0
1388
[1-50]
[51-100]
[101-150]
[151-179]
23-04-2024
© effesport.nl 2004-2014