Holland Cup Finale Nederland Breda van 15-03-2014 tot 16-03-2014

prikbord

plaats bericht bekijk berichten
30 nieuwere   30 oudere

Henk Reens 6 December 2007 - 17:48
Beste Ike Simoncini, dat blijft vaak een gokje wie aan de WC wedstrijden meedoen. Denk dat de meeste toppers komend weekend in Heerenveen wel aan de start komen omdat dit meestal een prachtig toernooi is. Je moet ook een beetje bijhouden wie ziek of geblesseerd (Verheyen in dit geval) zijn en ook Wotherspoon gaat liever doortrainen dan starten in Heerenveen en Erfurt (afgelopen weekend had je hetzelfde met enkele TVMers). Ook maakt de KNSB meestal wel de startlijsten (voor de Nederlanders) bekent hoewel die ook niet voor 100 % betrouwbaar zijn ( zie wegsturen Natasja Bruintjes uit Calgary ten faveure van La Timmer). En in het begin van het seizoen 'vechten' ze bijna om een WC plaats en aan het einde is er soms amper nog een fatsoenlijke afvaardiging bij elkaar te krijgen.
Wens je in ieder geval veel succes,

Groetjes Henk.

P.S. Het zijn trouwens geen renners maar schaatsers !!!
Ike Simoncini 4 December 2007 - 17:55
weet niemand waar je kunt zien welke renners er voor duitsland,italie,canada en USA meedoen heb afgelopen week fabris erin gezet terweil hij niet meedeed had ik dat geweten dan had ik bokko genomen
Ike Simoncini 1 December 2007 - 19:05
heb na het sluiten van de termijn op maak wissel ongedaan gedrukt en nu staat wang nog steeds in mijn team ipv simionato
iemand trouwens enig idee waar je de startlijsten van de diverse landen kunt vinden?
WEBMEESTER 29 November 2007 - 16:57
Ik ben overgegaan op een nieuwe database; dit kan nog de nodige fouten opleveren. Kunnen jullie meehelpen om de fouten op te sporen?
Als je iets vindt, mail me dan even.

Alvast bedankt.
webmeester 21 November 2007 - 21:58
Elke week mag je wisselen; tot de volgende world cup dus 2 keer.
Harold Scheepers 20 November 2007 - 00:14
eens even wat anders dan over de tijdwaarneming. Mag ik nou elke week 1 schaats(t)er wisselen of tussen elke 2 wedstrijden 1 schaats(t)er? Er staat elke week, dus aangezien de volgende worldcup pas over 2 weken is, kan ik dus 2 wissels doorvoeren als ik wil? Eentje deze week en eentje komende week.
Dacht het wel aardig te doen, maar zie wel dat hier echte schaatscracks bij zitten, want dat Wotherspoon weer reed (en dan ook nog zo goed) kwam voor mij echt uit de lucht vallen (terwijl ik op vakantie was op Tenerife en totaal niet aan schaatsen dacht).
Henk Reens 19 November 2007 - 23:58
De tijden van Calgary zijn er zeker ook nog wel handgeklokt voor het geval de electronica uitvalt ???????? Niet dat ik denk dat die nauwkeuriger zijn maar in dit geval lijkt het me niet zo gek om daar op terug te vallen.
Edwin Visser 19 November 2007 - 19:27
@Alwin Kruijt Spanjer

Zie: http://www.isuresults.eu/2007-2008/worldcup/calgary/result203.html

Dat stukje tekst op de webstie is niet meer aangepast....
Jan Blokland 19 November 2007 - 17:10
Het is toch ongelofelijk om niet te twijfelen aan een systeem wat nog maar pas ingebruik is genomen. Uit onderzoek bleek, dat bij vele tijdwaarnemingen de binnen baan in alle gevallen niet klopte. Dat moet je toch aan het denken zetten. Het was ook duidelijk te zien dat Kuipers eerder over de streep ging dan Davis. En zijn schaats plat op het ijs stond. En al zou je schaats niet plat op het ijs staan, dan noch.....
Dan moeten ze de tijd waarneming aanpassen en niet zeggen dat de schaatser zijn schaats niet goed over de streep zet. Het oog van de tijd waarneming zit gewoon te laag. Je zou bijna gaan twijfelen of Jenny Wolff wel een wereldrecord heeft geschaatst. Of zou ze misschien nog sneller zijn geweest! Het was per slot van rekening maar 2 honderste. Maar dit past wel bij de ISU. Altijd wel iets zoeken.
Alwin Kruijt Spanjer 19 November 2007 - 15:41
trouwens: lees wat de ISU zelf zegt op hun website!!!
webmeester Alwin 19 November 2007 - 15:39
Ook ik zag Simon duidelijk winnen en was verbaasd over de uitslag. Die moest in mijn ogen ook worden gecorrigeerd (hoewel ik dat volgens mij nog niet eerder heb gezien..).

Toen ze dat daadwerkelijk deden vond ik daat dus een goede beslissing. Maar dat dat dan weer wordt teruggedraaid snap ik absoluut niet (protest van iemand??).

Maar voor de puntentelling ben ik toch genoodzaakt deze bizarre keuze te respecteren; mochten de "wijze heren" aslnog besluiten de juiste uitslag te laten tellen, dan pas ik dit uiteraard maar al te graag aan (en heus niet alleen omdat ik Simon in mijn team heb).
Pieter Groenhagen 19 November 2007 - 14:25
Komt het schaatsen nog wel geloofwaardig over?
Op de manier zoals er nu met Simon Kuipers wordt omgegaan niet dus.
Hij was toch duidelijk eerder over de finish (met beide schaatsen aan het ijs) als zijn tegenstander Shani Davis en hij krijgt een slechtere tijd. Onterecht toch !
Hij wordt hiermee 5de, daarna wordt z'n tijd nog geccorriceerd en dan is hij ineens 3de geworden op de 1000 meter.
Later als de huldiging al achter de rug is moet hij zijn medaille weer inleveren want dan wordt hij zomaar weer terug gezet naar de 5de plaats.
Zo ga je niet met een sporter om.
Het is toch te gek dat er zo gesjoemeld wordt met de tijden.
Onze webmeester Alwin heeft nu ook een probleem want hoeveel punten geef je Simon Kuipers nu.
Dit moest ik even kwijt, ben benieuwd wat andere schaatsliefhebbers van deze kwestie vinden.
Ruud Schulte 16 November 2007 - 08:24
Je hebt gelijk Jan, ik heb de verkeerde tabel aangehouden.
Sorry Alwin. Zo vroeg in het seizoen moet ik nog scherp worden.
Maar dat komt wel.....(hoop ik....)
Jan Blokland 15 November 2007 - 21:31
Nee Ruud dat is niet waar. Volgens het tabelletje heeft ze 17 punten maal 2 = 34 punten. Het totaal van 384 punten is dus juist aangegeven in het klassement. Hier voor alle duidelijkheid nogeens de punten voor Simionato:
500 meter 28 10e
500 meter 32 9e
1000 meter 50 5e
1000 meter 100 1e
1500 meter 140 3e
3000 meter 34 2e B divisie
totaal 384 punten
Ruud Schulte 15 November 2007 - 19:20
Nu verreken ik mij natuurlijk ook:
Simionato reed in de B-groep op de 3000 mtr.
Dus geen 160 pnt maar 36 x 2 = 72 pnt. maar dan komt ze nog op 412 pnt.
Ruud Schulte 15 November 2007 - 19:14
Hallo Alwin,
Ik zit net even te kijken naar de punten die toegekend zijn aan de uitslagen van de NIET-sprint afstanden. Vergis ik mij nu, of klopt er iets niet? Bijv. Simionato: haalt 384 punten.
Volgens mij:
500 mtr: 9 + 10e plek: 32 + 28 = 60 pnt
1000 mtr: 1 + 5e plek: 100 + 50 = 150 pnt
1500 mtr: 3e plek: 70 x 2 = 140 pnt
3000 mtr: 2e plek: 80 x 2 = 160 pnt
TOTAAL: 510 punten
Helaas had ik haar niet in mijn team, maar toch.....
Ike Simoncini 13 November 2007 - 18:11
mooi eerste weekend ondanks het niet opstellen van davis en fabris(ik verwachte niet veel van hen)toch een 7e plaats toppie hoop dat ik lang met de top kan meedraaien de vuelta was voor mij een mislukking maar volgend jaar
ga ik daar zeker beter scoren
SLC was top heb geen minuut gemist en genoten van de snelle rondjes
die moon reed al een 24.5 voor het WR van whoterspoon en op de 1000 reed whoterspoon zelfs een 24.33 ongehoord kan niet wachten tot vrijdagavond heerlijk die late uitzendingen
IJsmeester 12 November 2007 - 15:01
Ik zag het ook net ja. Ik ben nu aan het werk, maar vanavond wordt het natuurlijk gefixt. Kinderziektes he :-)
Kaj Raaijmakers 12 November 2007 - 12:26
De wisselfunctie werkt volgens mij niet helemaal. Als ik iemand wil wisselen krijg ik een budget van 20 miljoen om een nieuwe schaatser te kiezen, maar in het uitklapmenu staan geen schaatsers. Lijkt me dat dit niet klopt :D Maar goed, we hebben nog tot vrijdag natuurlijk
IJsmeester 12 November 2007 - 10:48
Voordat ik een heleboel mail krijg: vanavond vul ik de uitslagen in
webmeester 10 November 2007 - 15:23
Alles lijkt weer in orde. Uitslagen staan erop, PRs weer up to date. Stand staat erop. Als er iets niet goed is hoor ik het graag.
webmeester 10 November 2007 - 11:10
Ja jongens en meisjes, de webmeester is op een of andere manier door zijn provider buitengesloten. Ik kan dus momenteel niks. En dan heb ik ook nog eens alle prs weggegooid. Ik hoop dat het snel wordt opgelost
Richard Heslinga 10 November 2007 - 09:48
Ik kan mijn team ook niet zien ???
Rutger Hoogma 9 November 2007 - 20:37
ik kan mn team niet zien ijsmeester, help !
de rode lantaarn 9 November 2007 - 19:03
ookik ben te laat dus helaas
hans 9 November 2007 - 18:09
kan dus nu geen team meer invullen?
Arnoud Seldentuis 9 November 2007 - 14:27
Yes weer echt schaatsen op tv vanavond en daarmee ook weer het begin van ijsmeester. Eens kijken of ik weer eens in de top 10 kan eindigen (winnen is natuurlijk nog mooier maar niet te hoog van de toren blazen), is me de laatste twee jaar niet gelukt. Wielrennen ligt me dan misschien toch net wat beter.
In ieder geval iedereen veel s6 en veel plezier en maar hopen dat je eerste team het direct goed doet. Ik vond het trouwens lastig om een evenwichtig team samen te stellen, maar we zullen zien.....

Sportieve groeten
webmeester 9 November 2007 - 10:59
16:00 uur
Bart Schulte 9 November 2007 - 09:06
Succes allemaal.
PS. hoe laat gaat de database dicht?
Ruud Schulte 9 November 2007 - 08:48
En van onze kant zijn we net als vorig jaar met zijn tweeën, maar we zullen het je lastig maken dit jaar..... (hoop doet leven!)
30 nieuwere   30 oudere