Holland Cup Finale Nederland Breda van 15-03-2014 tot 16-03-2014

prikbord

plaats bericht bekijk berichten
   30 oudere

helena v. dijk 19 Maart 2019 - 18:44
Top Alwin, net over de finish en gelijk de tussenstand. Probeer dit vol te houden! Succes.
Jan Blokland 13 Maart 2019 - 19:45
Fietscrosser, Gefeliciteerd!
Francis Stalpers 12 Maart 2019 - 22:00
Felicitaties aan Fietscrosser
en
Heel veel dank aan Alwin!
Voor de derde keer haalde ik de IJsmeester-top-10. Dit jaar net als vorig jaar tiende. Ik kijk alweer uit naar volgende jaar.
Bedankt allemaal!
paul vis 12 Maart 2019 - 17:41
Gefeliciteerd Fietscrosser met de overwinning in IJsmeester ,
Sterk gespeeld !!
We gaan ons nu weer op het wielerseizoen concentreren !

@Alwin ook bedankt voor de correcte en snelle puntentelling !
Fietscrosser 12 Maart 2019 - 15:37
De organisatie van IJsmeester 2018 bedankt voor dit mooie (budget)-spel. Tevens dank voor de felicitatie(s). Ondanks meerdere top 10 klasseringen in de afgelopen jaren is het ook eens leuk om te winnen. Overigens heb ik het hele seizoen in de top 7 gestaan. Analyse : Miho Takagi heeft op het einde het verschil gemaakt. Dit was voldoende ondanks het ontbreken van Wereldkampioene Allround Martina Sablikova in mijn team, met daarbij wel nog de aantekening dat Francesca Lollobrigida (team Ice-beam) er voor koos om op het einde van het seizoen rustig aan te doen. Tot bij een van de volgende spellen.

Met vriendelijke groet,
Fietscrosser (uit de schaatsprovincie bij uitstek : Limburg !!).
helena v. dijk 12 Maart 2019 - 13:16
Ook namens mij, gefeliciteerd!
IJsmeester 11 Maart 2019 - 20:04
Gefeliciteerd, Fietscrosser!
Alwin Kruijt Spanjer 10 Maart 2019 - 17:19
@Karel Bosman: klopt. Is hersteld
Karel Bosman 10 Maart 2019 - 15:41
Bij de World Cup finale moeten de punten toch met 3 vermenigvuldigd worden?
Andre Kooij 10 Maart 2019 - 00:03
Ik wil me graag inschrijven voor Wegwedstrijd, maar krijg het bericht dat de inschrijving gesloten is. In de spelregels staat echter dat inschrijven kan tot 10 maart 2019 12.00 uur. Zouden jullie daarom de inschrijving nog even open kunnen zetten?
Alwin Kruijt Spanjer 9 Maart 2019 - 19:15
Toegevoegd
Patrick van Acker 9 Maart 2019 - 16:56
Ik mis volgens mij Wout van Aert in de lijst.
IJsmeester 4 Maart 2019 - 13:04
plekTeamCoachWK sprintWK allroundTotaal
1Scheve schaatsRené Tobä68921036017252
2deLimburgerJo Vrinzen42841245216736
3The InstigatorIke Simoncini40801238016460
4Teta erststefan vrinzen56041057816182
5Scheve schaatsPegel57641036016124
6AIAIAIFrancis Stalpers53241074416068
7IcebeamIcebeam57201033716057
8Rockskaters IROCKIE43601168116041
9IjskonijnVermeulen Liliane42441168915933
10raakieherman bosch33401238015720
11FietscrosserFietscrosser6756893515691
12RudieLiebrechts1Tak29601245215412
13GERPIEGerda Groenhagen5866948715353
14Rondje 33.3Joop Vrinzen5604954715151
15Sprinters en stayersPollus42041085815062
16CornettoPouPoe39061114815054
17The Instigator 2IKE B Keuze5644936715011
18HapsnurkersArd-Peter Merse16401332514965
19kabo12Karel Bosman43601059814958
20Sarahpaul vis39561099514951
21MantAManta5864901414878
22Rockskaters IIRokkie39961085814854
23winterschilderLydia Schilder7002785114853
24De elitePatrick van Acker5616921314829
25AußenseiterHenk Reens5150951214662
26REDBREASTW. Pilaszek35021115014652
27CollyColly35021115014652
28IJskonijnHenk Vis29601168914649
29De IjsvretersMatthijs Merse29601167814638
30play with the starsJan Hut8398620614604
31TimotieTimtim vrinzen16401284614486
32thomasthomas5280918014460
33Bersi0611Bersi06114902951214414
34KlapschaatsBert Vos6274812914403
35De ijstalentenLeo Merse29601143714397
36dj_teamdick vermoen6860750314363
37OlifantjeWil Fortuin6704759114295
38Toni ZamboniEd Roos6484779514279
39AuroraC. Vermeer7224704614270
40skalDikhoff, I.8220599514215
41Miss Dweilpauzemonique vrinzen29601121014170
42IJsbergjesElsbeth van den Berg5200888814088
43fluitend op het ijsAlwin Kruijt Spanjer5200888814088
44Naverfjordens PerlerAxel Rode5936812914065
45SCHEUVELSLIEPERSArnold Groenhagen4700935914059
46max011Drad4940901613956
47Hollands gloriepeter Merse29601097713937
48THIALF 1Jan Blokland29601097713937
49THIALF 2Jan Blokland29601097713937
50THIALF 3Jan Blokland29601097713937
Wegwedstrijd (extra) 1 Maart 2019 - 12:46
Goed punt... Aangepast
helena v. dijk 1 Maart 2019 - 08:33
Ja die moet ook in week 1 zitten.
Jan Peter Bultman 28 Februari 2019 - 21:27
Zou de Tirreno niet ook in week 1 moeren zitten?
Alwin Kruijt Spanjer 23 Februari 2019 - 16:17
Inderdaad spannend met IJsmeester. En Gaviria is weer terecht hoor. Niet duur trouwens :-)
Martin van Dam 23 Februari 2019 - 15:39
Volgens mij ontbreekt onze Colombiaanse sprinter Gaviria in de wegwedstrijd?
Alwin je hebt toch geen voorkennis voor dit nieuwe seizoen?
Ike Simoncini 23 Februari 2019 - 12:22
het wordt nog zeer spannend bij ijsmeester er zijn veel verschillen in de top dus veel kanshebbers een of 2 teams met strax 8 allrounder is dat de juiste tactiek of is tactiek gaat takagi die de dubbel doet de doorslag geven of is stiekum jokertje bosiek die wk allround junioren en senioren doet de winnende factor succes allemaal
helena v. dijk 23 Februari 2019 - 09:53
De Wegwedstrijd(extra) staat erop zie ik. Alwin bedankt, en iedereen veel succes!
Alwin Kruijt Spanjer 20 Februari 2019 - 15:01
Was even op vakantie. Ik ga nu het WK junioren invullen. En wegwedstrijd ga ik dit weekend mee aan de slag.
Ike Simoncini 19 Februari 2019 - 21:59
niet vergeten wk junioren te verwerken he alwin:)
helena v. dijk 17 Februari 2019 - 22:17
Ben benieuwd wanneer Alwin de lijsten klaar heeft. Succes daarmee!
wietze van der meer 15 Februari 2019 - 18:44
Wanneer komt Wegwedstrijd 2019? Kan niet wachten..............
Matthijs Merse 6 Februari 2019 - 20:49
Ik mis nu niemand meer, bedankt
IJsmeester 6 Februari 2019 - 12:30
De lijst met schaatsers is geüpdatet met een aantal junioren (top 10 of top 15 van de laatste world cup junioren). Mocht je nog iemand missen, mail me dan even.

Zie https://effesport.nl/ijsmeester/2018/alleschaatsers/
Alwin Kruijt Spanjer 4 Februari 2019 - 14:46
@Matthijs: kun je me mailen wie je mist?
Matthijs Merse 1 Februari 2019 - 17:44
goedemiddag, ik mis volgens mij nog een aantal junioren. Worden deze nog aan de lijst met schaatsers toegevoegd?
Karel Bosman 1 Februari 2019 - 15:14
Geen enkel team uit de top 25 heeft dit weekend 8 rijders aan de start, als ik goed geteld heb zijn er 3 teams met 7, 3 met 6, 13 met 5 en 6 met maar 4. Dat moet tot aardige verschuivingen in het klassement leiden.
Alwin Kruijt Spanjer 25 Januari 2019 - 12:30
Absoluut. En dat is ie nu ook weer.
   30 oudere