schaatsen
Nationale Records
Wereldrecords schaatsen
Schaatskalender
Ijsbanen langebaan
Adelskalender vrouwen klein
Adelskalender mannen klein
Adelskalender mannen
Adelskalender vrouwen
Ranglijsten schaatsen
Managerspellen
IJsmeester 2023
Vuelta mañager 2023
Massasprint 2023
Wegwedstrijd 2023
Strafschop 2021
Rosa Nostra 2021
Bettingpractice 2014
IJsmeester Hollandcups 2013
oude spellen
Sporten
schaatsen
wielrennen
Algemeen
links
neem contact op
prikbord
registreren
emailadres:
wachtwoord:
Blijf ingelogd
wachtwoord vergeten?
home
>
sporten
>
schaatsen langebaan
>
ranglijsten schaatsen
Ranglijsten schaatsen langebaan (all time)
Mannen
500m
dit seizoen
1000m
dit seizoen
1500m
dit seizoen
3000m
dit seizoen
5000m
dit seizoen
10000m
dit seizoen
vierkamp
dit seizoen
sprint vierkampm
dit seizoen
kleine vierkamp
dit seizoen
mini vierkamp
dit seizoen
2x500m
dit seizoen
500-1500-1000-5000m
dit seizoen
Vrouwen
500m
dit seizoen
1000m
dit seizoen
1500m
dit seizoen
3000m
dit seizoen
5000m
dit seizoen
10000m
dit seizoen
vierkamp
dit seizoen
sprint vierkampv
dit seizoen
mini vierkamp
dit seizoen
2x500m
dit seizoen
grote vierkampv
dit seizoen
ranglijst 1500 vrouwen
seizoen 2023-2024 (ongefilterd)
kies een seizoen:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
1989-1990
1
Miho Takagi
1:50.33
Calgary
08-02-2020
2
Ireen Wst
1:50.92
Salt Lake City
16-02-2020
3
Evgeniya Lalenkova
1:51.13
Salt Lake City
16-02-2020
4
Elizaveta Kazelina
1:51.41
Salt Lake City
16-02-2020
5
Miho Takagi
1:51.58
Salt Lake City
16-02-2020
6
Ivanie Blondin
1:51.76
Calgary
08-02-2020
7
Melissa Wijfje
1:51.78
Salt Lake City
16-02-2020
8
Ireen Wst
1:51.99
Calgary
08-02-2020
9
Yekaterina Shikhova
1:52.07
Salt Lake City
16-02-2020
10
Evgeniya Lalenkova
1:52.09
Calgary
08-02-2020
11
Ivanie Blondin
1:52.43
Salt Lake City
16-02-2020
12
Yekaterina Shikhova
1:52.54
Calgary
08-02-2020
13
Nana Takagi
1:52.72
Salt Lake City
16-02-2020
14
Elizaveta Kazelina
1:52.77
Calgary
08-02-2020
15
Nao Kodaira
1:52.82
Salt Lake City
16-02-2020
16
Ireen Wst
1:53.10
Heerenveen
08-03-2020
17
Joy Beune
1:53.11
Salt Lake City
16-02-2020
18
Miho Takagi
1:53.27
Heerenveen
08-03-2020
19
Natalia Czerwonka
1:53.56
Salt Lake City
16-02-2020
20
Antoinette De Jong
1:53.67
Calgary
08-02-2020
21
Melissa Wijfje
1:53.70
Calgary
08-02-2020
22
Ireen Wst
1:53.89
Hamar
01-03-2020
23
Roxanne Dufter
1:53.96
Salt Lake City
16-02-2020
24
Natalia Czerwonka
1:53.98
Calgary
08-02-2020
25
Francesca Lollobrigida
1:54.13
Salt Lake City
16-02-2020
26
Nana Takagi
1:54.14
Calgary
08-02-2020
27
Brittany Bowe
1:54.20
Salt Lake City
16-02-2020
28
Nikola Zdrhalov
1:54.24
Salt Lake City
16-02-2020
29
Isabelle Weidemann
1:54.32
Salt Lake City
16-02-2020
30
Xin Zhao
1:54.49
Salt Lake City
16-02-2020
31
Martina Sablikova
1:54.51
Calgary
08-02-2020
32
Ayano Sato
1:54.63
Calgary
08-02-2020
33
Melissa Wijfje
1:54.69
Heerenveen
08-03-2020
34
Evgeniya Lalenkova
1:54.71
Heerenveen
08-03-2020
35
Francesca Lollobrigida
1:54.78
Calgary
08-02-2020
36
Joy Beune
1:54.78
Calgary
08-02-2020
37
Antoinette De Jong
1:54.80
Heerenveen
08-03-2020
38
Evgeniya Lalenkova
1:54.85
Hamar
01-03-2020
39
Ireen Wst
1:54.88
Heerenveen
10-01-2020
40
Karolina Bosiek
1:55.02
Salt Lake City
16-02-2020
41
Yekaterina Shikhova
1:55.09
Heerenveen
08-03-2020
42
Nana Takagi
1:55.15
Hamar
01-03-2020
43
Antoinette De Jong
1:55.19
Hamar
01-03-2020
44
Abigail Mccluskey
1:55.19
Salt Lake City
16-02-2020
45
Ivanie Blondin
1:55.21
Hamar
01-03-2020
46
Evgeniya Lalenkova
1:55.22
Heerenveen
10-01-2020
47
Kimi Goetz
1:55.25
Salt Lake City
16-02-2020
48
Marina Zueva
1:55.25
Salt Lake City
16-02-2020
49
Elizaveta Kazelina
1:55.25
Heerenveen
08-03-2020
50
Nikola Zdrhalov
1:55.27
Calgary
08-02-2020
51
Yekaterina Shikhova
1:55.31
Heerenveen
10-01-2020
52
Sanneke de Neeling
1:55.34
Calgary
08-02-2020
53
Brittany Bowe
1:55.38
Heerenveen
08-03-2020
54
Karolina Bosiek
1:55.38
Calgary
08-02-2020
55
Melissa Wijfje
1:55.42
Heerenveen
10-01-2020
56
Qi Yin
1:55.49
Salt Lake City
16-02-2020
57
Martina Sablikova
1:55.52
Heerenveen
10-01-2020
58
Ivanie Blondin
1:55.59
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
59
Mia Manganello
1:55.63
Calgary
08-02-2020
60
Roxanne Dufter
1:55.70
Calgary
08-02-2020
61
Xin Zhao
1:55.72
Calgary
08-02-2020
62
Melissa Wijfje
1:55.72
Hamar
01-03-2020
63
Elizaveta Kazelina
1:55.77
Heerenveen
10-01-2020
64
Ireen Wst
1:55.88
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
65
Martina Sablikova
1:55.89
Hamar
01-03-2020
66
Brittany Bowe
1:55.96
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
67
Valerie Maltais
1:56.00
Calgary
08-02-2020
68
Ayano Sato
1:56.03
Hamar
01-03-2020
69
Qi Yin
1:56.18
Calgary
08-02-2020
70
Isabelle Weidemann
1:56.18
Calgary
08-02-2020
71
Noemi Bonazza
1:56.21
Calgary
08-02-2020
72
Nadezhda Morozova
1:56.22
Salt Lake City
16-02-2020
73
Antoinette De Jong
1:56.23
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
74
Ida Njatun
1:56.23
Calgary
08-02-2020
75
Kimi Goetz
1:56.28
Calgary
08-02-2020
76
Ragne Wiklund
1:56.38
Calgary
08-02-2020
77
Elizaveta Kazelina
1:56.39
Hamar
01-03-2020
78
Evgeniya Lalenkova
1:56.40
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
79
Joy Beune
1:56.41
Heerenveen
10-01-2020
80
Ireen Wst
1:56.46
Minsk
16-11-2019
81
Miho Takagi
1:56.62
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
82
Natalya Voronina
1:56.68
Hamar
01-03-2020
83
Abigail Mccluskey
1:56.71
Calgary
08-02-2020
84
Mei Han
1:56.73
Calgary
08-02-2020
85
Nikola Zdrhalov
1:56.73
Hamar
01-03-2020
86
Elizaveta Kazelina
1:56.80
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
87
Nikola Zdrhalov
1:56.82
Heerenveen
10-01-2020
88
Melissa Wijfje
1:56.83
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
89
Yekaterina Shikhova
1:56.86
Minsk
16-11-2019
90
Isabelle Weidemann
1:56.87
Hamar
01-03-2020
91
Mei Han
1:56.88
Salt Lake City
16-02-2020
92
Nadezhda Morozova
1:56.88
Calgary
08-02-2020
93
Batrice Lamarche
1:56.97
Calgary
08-02-2020
94
Natalia Czerwonka
1:57.05
Heerenveen
10-01-2020
95
Ivanie Blondin
1:57.09
Heerenveen
08-03-2020
96
Sofie Karoline Haugen
1:57.11
Calgary
08-02-2020
97
Francesca Lollobrigida
1:57.15
Heerenveen
10-01-2020
98
Evgeniya Lalenkova
1:57.17
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
99
Brianna Bocox
1:57.17
Millwaukee
01-02-2020
100
Francesca Lollobrigida
1:57.22
Hamar
01-03-2020
101
Brittany Bowe
1:57.25
Minsk
16-11-2019
102
Melissa Wijfje
1:57.28
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
103
Francesca Lollobrigida
1:57.28
Heerenveen
08-03-2020
104
Evgeniya Lalenkova
1:57.30
Minsk
16-11-2019
105
Mei Han
1:57.33
Hamar
01-03-2020
106
Jorien Ter Mors
1:57.34
Minsk
16-11-2019
107
Jelena Sokhrjakova
1:57.41
Calgary
08-02-2020
108
Karolina Bosiek
1:57.42
Hamar
01-03-2020
109
Natalia Czerwonka
1:57.45
Heerenveen
08-03-2020
110
Yekaterina Shikhova
1:57.45
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
111
Martina Sablikova
1:57.50
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
112
Noemi Bonazza
1:57.52
Heerenveen
10-01-2020
113
Miho Takagi
1:57.54
Minsk
16-11-2019
114
Elizaveta Kazelina
1:57.57
Minsk
16-11-2019
115
Nikola Zdrhalov
1:57.57
Heerenveen
08-03-2020
116
Marina Zueva
1:57.61
Calgary
08-02-2020
117
Qi Yin
1:57.68
Hamar
01-03-2020
118
Brittany Bowe
1:57.72
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
119
Nao Kodaira
1:57.73
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
120
Elizaveta Kazelina
1:57.79
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
121
Xin Zhao
1:57.88
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
122
Nadezhda Morozova
1:57.89
Millwaukee
01-02-2020
123
Noemi Bonazza
1:57.89
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
124
Francesca Lollobrigida
1:57.95
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
125
Melissa Wijfje
1:58.00
Minsk
16-11-2019
126
Antoinette De Jong
1:58.05
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
127
Isabelle Weidemann
1:58.14
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
128
Natalya Voronina
1:58.23
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
129
Nana Takagi
1:58.24
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
130
Nao Kodaira
1:58.29
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
131
Francesca Lollobrigida
1:58.32
Minsk
16-11-2019
132
Nao Kodaira
1:58.37
Minsk
16-11-2019
133
Nikola Zdrhalov
1:58.41
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
134
Yuna Onodera
1:58.42
Calgary
08-02-2020
135
Jee-woo Park
1:58.44
Millwaukee
01-02-2020
136
Ida Njatun
1:58.44
Heerenveen
10-01-2020
137
Alexa Scott
1:58.47
Millwaukee
01-02-2020
138
Antoinette De Jong
1:58.48
Minsk
16-11-2019
139
Natalia Czerwonka
1:58.61
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
140
Yuna Onodera
1:58.63
Millwaukee
01-02-2020
141
Nene Sakai
1:58.66
Calgary
08-02-2020
142
Dan Li
1:58.74
Calgary
08-02-2020
143
Jorien Ter Mors
1:58.85
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
144
Reina Anema
1:58.94
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
145
Marina Zueva
1:58.95
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
146
Nadezhda Morozova
1:59.11
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
147
Claudia Pechstein
1:59.14
Hamar
01-03-2020
148
Valerie Maltais
1:59.29
Hamar
01-03-2020
149
Valerie Maltais
1:59.29
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
150
Roxanne Dufter
1:59.31
Hamar
01-03-2020
151
Nikola Zdrhalov
1:59.33
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
152
Nana Takagi
1:59.40
Minsk
16-11-2019
153
Roxanne Dufter
1:59.44
Heerenveen
10-01-2020
154
Karolina Bosiek
1:59.45
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
155
Darya Kachanova
1:59.46
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
156
Natalia Czerwonka
1:59.51
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
157
Mei Han
1:59.53
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
158
Karolina Gąsecka
1:59.54
Calgary
08-02-2020
159
Ivanie Blondin
1:59.58
Minsk
16-11-2019
160
Noemi Bonazza
1:59.75
Minsk
16-11-2019
161
Nikola Zdrhalov
1:59.77
Minsk
16-11-2019
162
Natalya Voronina
1:59.79
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
163
Noemi Bonazza
1:59.84
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
164
Batrice Lamarche
1:59.98
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
165
Karolina Bosiek
2:00.00
Heerenveen
10-01-2020
166
Qi Yin
2:00.06
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
167
Paige Schwartzburg
2:00.11
Millwaukee
01-02-2020
168
Maddison Pearman
2:00.11
Millwaukee
01-02-2020
169
Darya Kachanova
2:00.17
Minsk
16-11-2019
170
Yuna Onodera
2:00.21
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
171
Natalia Czerwonka
2:00.23
Minsk
16-11-2019
172
Xin Zhao
2:00.25
Minsk
16-11-2019
173
Qi Yin
2:00.30
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
174
Mei Han
2:00.33
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
175
Roxanne Dufter
2:00.35
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
176
Natalya Voronina
2:00.42
Minsk
16-11-2019
177
Nadezhda Morozova
2:00.44
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
178
Nene Sakai
2:00.47
Hamar
01-03-2020
179
Qishi Li
2:00.49
Minsk
16-11-2019
180
Marina Zueva
2:00.52
Minsk
16-11-2019
181
Reina Anema
2:00.59
Minsk
16-11-2019
182
Sofie Karoline Haugen
2:00.62
Hamar
01-03-2020
183
Yuna Onodera
2:00.66
Minsk
16-11-2019
184
Kimi Goetz
2:00.70
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
185
Karolina Bosiek
2:00.70
Minsk
16-11-2019
186
Ida Njatun
2:00.71
Minsk
16-11-2019
187
Karolina Bosiek
2:00.72
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
188
Esmee Visser
2:00.75
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
189
Xin Zhao
2:00.85
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
190
Sofie Karoline Haugen
2:00.89
Heerenveen
10-01-2020
191
Ida Njatun
2:00.96
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
192
Qi Yin
2:01.01
Minsk
16-11-2019
193
Elena Eranina
2:01.02
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
194
Robin Groot
2:01.04
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
195
Qishi Li
2:01.10
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
196
Mei Han
2:01.10
Minsk
16-11-2019
197
Reina Anema
2:01.13
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
198
Brianna Bocox
2:01.19
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
199
Femke Kok
2:01.28
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
200
Marina Zueva
2:01.29
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
201
Michelle Uhrig
2:01.31
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
202
Xiangyu Chen
2:01.31
Millwaukee
01-02-2020
203
Michelle Uhrig
2:01.31
Heerenveen
10-01-2020
204
Arisa Tsujimoto
2:01.42
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
205
Nana Takahashi
2:01.46
Millwaukee
01-02-2020
206
Sofie Karoline Haugen
2:01.48
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
207
Ragne Wiklund
2:01.50
Heerenveen
10-01-2020
208
Michelle Uhrig
2:01.52
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
209
Nadezhda Morozova
2:01.54
Hamar
01-03-2020
210
Valerie Maltais
2:01.72
Minsk
16-11-2019
211
Qishi Li
2:01.72
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
212
Yuna Onodera
2:01.77
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
213
Roxanne Dufter
2:01.81
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
214
Michelle Uhrig
2:01.81
Minsk
16-11-2019
215
Martina Sablikova
2:01.89
Minsk
16-11-2019
216
Roxanne Dufter
2:01.94
Minsk
16-11-2019
217
Anna Kovaleva
2:02.13
Calgary
08-02-2020
218
Jee-woo Park
2:02.16
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
219
Sofie Karoline Haugen
2:02.19
Minsk
16-11-2019
220
Jee-woo Park
2:02.24
Minsk
16-11-2019
221
Karolina Gąsecka
2:02.26
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
222
Ellia Smeding
2:02.52
Heerenveen
10-01-2020
223
Nene Sakai
2:02.58
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
224
Karolina Gąsecka
2:02.64
Minsk
16-11-2019
225
Ragne Wiklund
2:02.65
Minsk
16-11-2019
226
Merel Conijn
2:02.71
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
227
Nadezhda Morozova
2:02.73
Minsk
16-11-2019
228
Karolina Gąsecka
2:02.73
Heerenveen
10-01-2020
229
Ragne Wiklund
2:02.79
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
230
Kimi Goetz
2:02.80
Minsk
16-11-2019
231
Jee-woo Park
2:02.92
Calgary
08-02-2020
232
Kimi Goetz
2:02.95
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
233
Brianna Bocox
2:03.01
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
234
Batrice Lamarche
2:03.04
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
235
Batrice Lamarche
2:03.21
Minsk
16-11-2019
236
Sofie Karoline Haugen
2:03.26
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
237
Momoka Horikawa
2:03.37
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
238
Karolina Gąsecka
2:03.56
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
239
Saskia Alusalu
2:03.74
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
240
Yu-ting Huang
2:03.94
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
241
Brianna Bocox
2:04.03
Minsk
16-11-2019
242
Karolina Gąsecka
2:04.32
Hamar
01-03-2020
243
Chaewon Park
2:04.62
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
244
Elizaveta Agafoshina
2:04.98
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
245
Dongxue Xi
2:05.09
Millwaukee
01-02-2020
246
Victoria Stirnemann
2:05.10
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
247
Yu-ting Huang
2:05.15
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
248
Alexa Scott
2:05.26
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
249
Rin Kosaka
2:05.39
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
250
Soomin Kang
2:05.45
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
251
Nene Sakai
2:05.72
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
252
Nana Takahashi
2:05.75
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
253
Myrthe De Boer
2:05.92
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
254
Irina Slesareva
2:06.03
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
255
Jee-woo Park
2:06.06
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
256
Anastasiia Grigoreva
2:06.12
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
257
Natalia Jabrzyk
2:06.14
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
258
Yu-ting Huang
2:06.46
Minsk
16-11-2019
259
Giorgia Birkeland
2:06.64
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
260
Marte Bjerkreim Furne
2:06.78
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
261
Sol Lee
2:06.87
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
262
Alexandra Kravchenko
2:07.10
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
263
Federica Maffei
2:07.54
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
264
Adake Ahena Er
2:07.72
Millwaukee
01-02-2020
265
Ayuri Fukuoka
2:08.12
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
266
Kaja Gajewska
2:08.33
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
267
Julie Berg Sjobrend
2:08.59
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
268
Meghan Wystrichowski
2:08.64
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
269
Anna Kovaleva
2:08.73
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
270
Anna Kovaleva
2:08.96
Nur-Sultan (vh. Astana)
08-12-2019
271
Karina Shipulya
2:09.24
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
272
Anna Kovaleva
2:09.69
Minsk
16-11-2019
273
Amalie Haugland
2:10.13
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
274
Sara Cabrera
2:10.22
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
275
Zuzana KURŠOVÁ
2:10.48
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
276
Abigail Sorenson
2:10.71
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
277
Darya Gavrilova
2:10.80
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
278
Laura Peveri
2:10.89
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
279
Blair Cruikshank
2:11.04
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
280
Emmanuelle Cote
2:11.04
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
281
Alina Dauranova
2:11.17
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
282
Maja Plonczyk
2:11.32
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
283
Greta Myers
2:11.43
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
284
Laura Hall
2:11.81
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
285
Hee Won Son
2:12.35
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
286
Inessa Shumekova
2:12.67
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
287
Arwen Szygenda
2:12.74
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
288
Tara Donoghue
2:12.74
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
289
Gemma Cooper
2:13.35
Minsk
16-11-2019
290
Ilka F�zesy
2:13.75
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
291
Varvara Bandaryna
2:16.84
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
292
Laura Kivioja
2:19.14
Tomaszow Mazowiecki
21-02-2020
293
Ireen Wst
39.45
Tomaszow Mazowiecki
24-11-2019
2024-03-28
effesport.nl 2003-2024